Pokoje

Pokoj 4: CHLUM

Pokoj 4: CHLUM

Pokoj Chlum se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště. Je tvořen jednou místností s manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Možnost přistýlky pro 1 dospělého či umístění dětské postýlky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria.

Pokoj 5: STÖGEROVA HUŤ

Pokoj 5: STÖGEROVA HUŤ

Pokoj Stögerova Huť se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště. Je tvořen jednou místnosti s manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Možnost přistýlky pro 1 dospělého či umístění dětské postýlky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou na silnici.

Pokoj 6: NOVÉ ÚDOLÍ

Pokoj 6: NOVÉ ÚDOLÍ

Pokoj Nové Údolí se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště.  Sestává ze dvou oddělených ložnic. V první ložnici se nacházejí dvě jednolůžka vedle sebe, ve vedlejší ložnici pak tři oddělená jednolůžka. Společná je koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna obou ložnic vedou na silnici.

Pokoj 7: SILNICE

Pokoj 7: SILNICE

Pokoj Silnice se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště. Je tvořen z jedné místnosti s manželskou postelí a jedním dvoulůžkem. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria. 

Pokoj 8: STRÁŽNÝ

Pokoj 8: STRÁŽNÝ

Pokoj Strážný se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště. Je největší v celém penzionu, sestává z jedné velké místnosti s šesti jednolůžky. Možnost přistýlky pro 2 dospělé či umístění dětské postýlky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria a zahrady.

Pokoj 9: ČESKÉ ŽLEBY

Pokoj 9: ČESKÉ ŽLEBY

Pokoj České Žleby se nachází v přízemí. Sestává z předsíňky a ložnice s manželskou postelí a odděleným jednolůžkem. Možnost přistýlky pro 1 dospělého či umístění dětské postýlky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady.

Pokoj 10: RADVANOVICE

Pokoj 10: RADVANOVICE

Pokoj Radvanovice se nachází v přízemí a je bezbariérový. Je tvořen předsíňkou a ložnicí se dvěma vyvýšenými jednolůžky s polohovatelným roštem. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady. Veškeré dispozice tohoto pokoje a také přístup do jídelny jsou uzpůsobeny pro hosty s tělesným postižením.

Pokoj 11: KRÁSNÁ HORA

Pokoj 11: KRÁSNÁ HORA

Pokoj Krásná Hora se nachází v přízemí. Tvoří ho předsíň a ložnice s manželskou postelí. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady.

Pokoj 12: MLAKA

Pokoj 12: MLAKA

Pokoj Mlaka je útulný dvoulůžkový pokoj, nachází se v přízemí a je tvořen předsíňkou a ložnicí s dvěma oddělenými jednolůžky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady. Pokud jste většího vzrůstu, informujte nás předem, jedná se totiž o nejmenší pokojíček v celém penzionu.

Pokoj 13: KAMENNÁ HLAVA

Pokoj 13: KAMENNÁ HLAVA

Pokoj Kamenná Hlava se nachází v přízemí. Tvoří ho předsíň a ložnice s manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady.

Pokoj 14: HLINIŠTĚ

Pokoj 14: HLINIŠTĚ

Pokoj Hliniště se nachází v patře, vede sem vnitřní schodiště. Je tvořen předsíní a dvěma oddělenými ložnicemi. V jedné ložnici se nachází manželská postel, v druhé pak tři oddělená jednolůžka. Možnost umístění dětské postýlky. Společná je koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady.

Pokoj 15: CAZOV

Pokoj 15: CAZOV

Pokoj Cazov se nachází v patře, vede sem vnitřní schodiště. Je tvořen předsíní a ložnicí s manželskou postelí a dalším odděleným jednolůžkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria.

Pokoj 16: SNĚŽNÁ

Pokoj 16: SNĚŽNÁ

Pokoj Sněžná se nachází v patře, vede sem vnitřní schodiště. Je tvořen předsíní a prostornou ložnicí s třemi oddělenými jednolůžky. Možnost přistýlky pro 1 dospělého či umístění dětské postýlky. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria.