Pokoje

Hliniště

Počet lůžek
1
3
Manželská postel
Jednolůžková postel
Rozkladací pohovka
Detská postýlka
Ano
Poschodí
1. patro

Pokoj Hliniště se nachází v patře, vede sem vnitřní schodiště. Je tvořen předsíní a dvěma oddělenými ložnicemi. V jedné ložnici se nachází manželská postel, v druhé pak tři oddělená jednolůžka. Možnost umístění dětské postýlky. Společná je koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do zahrady.

Pokoj je pojmenován po historické osadě Hliništi, malé vesnici dnes náležející k městysu Strážnému. Nachází se v údolí říčky Řasnice mezi obcemi Horní Vltavice a Strážný. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1735. Po druhé světové válce došlo k vysídlení německého obyvatelstva a následně za komunistického režimu tudy procházelo velmi přísně střežené hraniční pásmo. Obec Hliniště přesto nenásledovala osud mnoha jiných příhraničních vesnic, které v důsledku vysidlování a nástupu komunistického režimu zanikly. Dodnes zde stojí 21 domů a trvalou adresu zde má téměř třicet obyvatel.

Máte zájem o tenhle pokoj? Napište nám.

Prosím, berte na vědomí, že se jedná jen o informační formulář a nikoliv rezervaci. Pokud si chcete rezervovat termín, přejděte na rezervaci.

Pokoje - Poptávka