Pokoje

Silnice

Počet lůžek
1
1
Manželská postel
Jednolůžková postel
Rozkladací pohovka
Detská postýlka
Ne
Poschodí
1. patro

Pokoj Silnice se nachází v patře, vede sem venkovní dřevěné schodiště. Je tvořen z jedné místnosti s manželskou postelí a jedním dvoulůžkem. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Okna vedou do klidného átria. 

Historická osada Silnice, po které je pokoj pojmenován, nesla až do roku 1760 německý název „Marchhäuser“ – ten dodnes zůstal domkům na protilehlém německém svahu. Vesnice Silnice se rozprostírala nedaleko dnešního hraničního přechodu Strážný. K velké výstavbě domů zde došlo prvními dětmi osídlenců v roce 1820. Od roku 1854 sem byl přestěhován celní úřad a v roce 1875 tu byla zřízena škola. V první světové válce padlo více než 40 mužů z obce Silnice. V roce 1921 zde žilo celkem 298 obyvatel. Po druhé světové válce došlo k postupnému vysidlování německého obyvatelstva a vesnice se stala překladištěm zboží. Osada se dělila na Horní a Dolní Silnici, větší byla vždy ta Horní. Dnes je možné na místě nalézt zbytky základů staveb.

Máte zájem o tenhle pokoj? Napište nám.

Prosím, berte na vědomí, že se jedná jen o informační formulář a nikoliv rezervaci. Pokud si chcete rezervovat termín, přejděte na rezervaci.

Pokoje - Poptávka